Втрачений рай (за біблійними переказами про перших людей)

Твір розміщено в Твори - Усна народна творчість від Tvir в Суббота 20 февраля

Творення людини Богом. Людину Бог створив за образом Своїм і за подобою Своєю після всіх інших створінь. Тіло першої людини Він утворив із землі і оживив її безсмертною душею. Звали цю людину Адам («людина із землі»). (Самотньо та сумно було йому самому на землі. І тоді Бог створив жінку, яка дістала ім’я Єва («мати всіх людей»).) і Чудовий сад-рай. Перших людей Бог поселив у раю, який знаходився десь між річками Тигром і Євфратом, у теперішній Месопотамії. Там завжди світило яскраве сонечко, росли всілякі дерева, кущі та квіти, жили різні тварини, весело співали пташки.

Життя перших людей у раю.Господь створив людей красивими і щасливими. Вони дуже любили свого Творця, а Він любив людей. Бог доручив людям Вробляти та оберігати рай, Він віддав Адамові та Єві все, створене Ним, дозволив їм їсти плоди з усіх дерев, окрім плодів із дерева пізнання добра і зла. Адам і Єва постійно перебували у спілкуванні зі своїм Творцем. Адам давав райським рослинам і тваринам. Тварини корилися першим людям.) (Сатана позаздрив на людське щастя і став шукати способу, довести їх до гріха.

Гріхопадіння Адама та Єви. Сатана набув вигляду змія і спокусив Єву зірвати плід із дерева пізнання добра і зла. Він їй сказав, що, коли люди скуштують і от плоду, вони стануть такими, як сам Бог. Єва зірвала плід із цього дерева, покуштувала сама й дала Адамові. Вчинивши це, наші прабатьки одразу ж усі повідомили свою тяжку провину перед Богом.

Боже прокляття. Бог прокляв Сатану, який спокусив людей. Він заповів прихід Спасителя, який позбавить сили Сатану. Єві Бог сказав, що вона в муках народжуватиме дітей, а чоловік старшуватиме над нею. Адамові Бог сказав, що якби він не порушив Божої волі, то жив би вічно. А тепер люди стали смертними. І земля стала проклята через гріх людини. Від тепер людина має в поті вола здобувати собі їжу.

Чому Бог покарав Адама і Єву? Люди порушили волю Бога, і тому Він покарав їх, щоб люди через страждання спокутували свій гріх. Вони вмерли духовною смертю, тобто перервалося їх духовне спілкування з Богом-Творцем,  потім вони вмерли і фізично. Але Бог уже тоді обіцяв спасіння всьому людсву від гріха через Свого Сина Ісуса Христа.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Втрачений рай (за біблійними переказами про перших людей). Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2021 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru