Замiтка до стiнгазети. Спортзал став кращим, нiж новий

Твір розміщено в Шкільні твори на вільну тему від Tvir в Среда 8 июня

Останнiм часом змiнився вигляд шкiльного спортзалу. Старшоклас ники разом з батьками встановили грати на вiкнах — це рятує скло вiд неслухняного м’яча. Учнi 6-8 класiв самотужки полагодили спортивнi мати, хоч довелося докласти неабияких зусиль. Поштукатурено й пофарбовано стiни примiщення.

Значну роль у ремонтi спортзалу вiдiграла рада школи. Це вона розшукала спонсорiв-батькiв, за чиї кошти було придбано усе необхiдне для роботи.

Хочеться щиро подякувати школярам та їхнiм батькам за добре виконану роботу. Така праця є дуже корисною для школи, адже вiд можливостi повноцiнно навчатися на уроках фiзкультури та тренува тися пiсля урокiв залежить здоров’я школярiв. Отже, кожному з нас надано чималу послугу .

Члени ради школи теж попрацювали на славу. Сучаснi за дизайном та охайно виконанi грати на вiкнах аж нiяк не зiпсували iнтер’єру, а штучна шкiра, якою обновлено мати, як не дивно, зробила їх кращими, нiж вони були колись. Без фарби, шкiри i особливо грат про переобладнання спортзалу на такому рiвнi годi було б мрiяти. Таким чином, робота мала величезне значення та гiдна щиросердої дяки вiд учнiв та працiвникiв школи.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Замiтка до стiнгазети. Спортзал став кращим, нiж новий. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2019 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru