Розпочинаємо Інтелектуалізацію: воруши процесором!

Розміщено від Tvir в Четверг 22 декабря

«Інтелектуалізація» – це новий соціальний освітній проект, мета якого — включити мізки тих молодих українців, які цього захочуть. У розумінні творців сайту your-idea.com.ua, мозок — це головний інструмент людини, який не завжди використовується за призначенням.

Мета проекту «Інтелектуалізація» – підтримка молодих талановитих людей вiком від 13 до 25 років. В рамках проекту, який ділиться на шкільний і студентський, у учасників буде можливість позмагатись за безкоштовну освіту в будь-якому ВНЗ України або реалізацію найкращої зі сміливих, несподіваних, але цікавих і покращуючих світ ідей. Крім того, фіналісти отримають десятки ноутбуків і багато інших призів.

Що необхідно знати про проект?

“Інтелектуалізація” – це національний конкурс практичних наукових проектів. Змагання проводяться у двох вікових категоріях:

- учні старших класів;

- студенти та молоді спеціалісти віком 18-25 років.

Автори найкращих проектів одержать профільну освіту або допомогу у реалізації свого проекту.

Етапи конкурсу:

Попередня самостійна підготовка: до 12.01.2012

Прийом робіт на сайті та группова робота над проектом разом з командою помічників: 12.01 — 31.03.2012

Оголошення результатів — 20.04.2012

Сфери конкурсу:

Свої роботи учні та молодь мають змогу подавати у більш ніж 20 різних напрямках науки та діяльності людини. За більш детальною інформацію звертайтесь на сайт http://your-idea.com.ua.

Пам’ятай: ідея змін для свого майбутнього і майбутнього цілої держави може виникнути у кожного. Великі ідеї починаються з великих можливостей.

За детальною інформацією звертайся до організаторів проекту:

[email protected]Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru