Усна розповідь за ілюстрацією та планом на тему «День народження подруги»

Твір розміщено в Початкові класи. 1-3 клас від Tvir в Среда 1 декабря

План
1. Яка подія зображена на малюнку?
2. Який настрій у присутніх?
3. Як святкують день народження?
4. Як поводяться гості? Іменинниця?
5. Чим пригощала гостей іменинниця?

На малюнку зображено веселе свято — день народження подруги. У всіх присутніх радісний настрій. Іменинницю та її друзів розважає клоун. Гості задоволені святом, а іменинниця дуже весела. Вона пригощає гостей тортом, фруктами, цукерками та соком.

Спостереження: Кульбабка схожа на сонечко. У неї безліч пелюсток-промінчиків. Вона тепла й привітна. До неї прилітають у гості бджілка, джмелик, метелик, бо вона має приємний аромат, смачний лікувальний нектар. Кульбабка — квітка сонця.

Казка
З’явилася на світ квіточка. Така ніжна, тендітна. Ніяк очко не розплющить. Викотилося сонечко з-за хмарки, попестило квітку своїми лагідними промінцями, вона й розкрилася. Стала квітка шукати собі друзів. Першим прилетів Джмелик, тоді Бджілка.
— Дякуємо за смачний нектар і ніжний аромат, подружко.
Тепер вони друзі.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Усна розповідь за ілюстрацією та планом на тему «День народження подруги». Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2021 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru