Українські солов’ї (за твором Костянтини Малицької «Соловей»)

Твір розміщено в Шкільні твори для 4 класу від Tvir в Вторник 30 ноября

Письменниця дуже детально описала життя маленького птаха, його неспокій, клопоти, тому нам стають зрозумілими і поведінка співака, і його турбота про своїх малят. Та все ж, здається, що основне призначення невтомного співака — це виконувати свої найкращі пісні, найкращі мелодії мають пролунати на весь світ. І ці мелодії особливо милі серцю людини, тож стає очевидним, чому люди порівнюють прекрасних співаків і співачок із солов’єм. Адже так співати може тільки натхненна людина, яка у свій спів вкладає не тільки вправну майстерність, але й душу.

Я часто чую по радіо, як називають українськими солов’ями таких славетних співаків, як Анатолій Солов’яненко, Лариса Кири-ченко, Оксана Петрусенко. Мене тільки дивує, чому рідко так називають сучасних співаків. Хоча, я переконаний, що українськими солов’ями, які гідно доносять до слухачів свою пісню, можна назвати Руслану, Тараса Петриненка, Олександра Пономарьова. Ніколи українська земля не залишиться без своїх солов’їв, як у прямому, так і в переносному значенні.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Українські солов’ї (за твором Костянтини Малицької «Соловей») . Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru