Твір за повістями «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Миргород»

Твір розміщено в Микола Васильович Гоголь від Tvir в Пятница 11 марта

Витоки творчості Миколи Гоголя — в українській культурі. Українець за походженням, він з дитинства добре знав українські казки, пісні, бувальщини. Саме вони насичували його уяву, що створила прекрасні «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Миргород». Образ України мимоволі уявляєш собі, читаючи твори М. Гоголя. Як справжній дослідник, він ознайомлює читача з мовою, якою говорять біля Диканьки, навіть подає словничок найбільш уживаних слів. Описує природу, розповідає про людей, їхні звичаї, вірування. І все це пройнято такою великою любов’ю, таким захопленням, таким замилуванням, що неможливо лишитися байдужим.

Неможливо лишитися байдужим і до людей, про яких пише автор. Коваль, Вакула з повісті «Ніч перед Різдвом» щиро і віддано кохає красуню Оксану і ладен на все заради неї. 1 горда красуня розуміє, що немає кращого хлопця, ніж Вакула, і не треба їй уже царициних черевичків. Гоголь ніби збирає голоси своїх героїв і говорить разом з ними мовою, що схожа на пісню. І разом зі своїми героями він створює чудову книгу, сповнену любові до людей, живих почуттів. У повісті «Тарас Бульба» Гоголь зображує гордих, сміливих людей, для яких свобода і честь — найдорожчий скарб. Сама природа формує такі характери: безкраї степи, широкі річки, небесний простір. Образ України у Гоголя романтичний. Вона вражає читача своїми людьми — сильними і пристрасними, своєю природо» — яскравою і барвистою.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Твір за повістями «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Миргород». Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2018 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru