Твiр-розповiдь. Голосiївський парк

Твір розміщено в Шкільний твір-роздум і твір-опис від Tvir в Воскресенье 13 марта

Недавно ми з класом побували в мiстi Київ. Найбiльше враження — Голосiївський парк.  Нiколи не в’януть живi квiти бiля пiднiжжя величного монумента захисникам Києва, зведеного в Голосiївському парку. Сюди приходять кияни i гостi України, щоб вiддати шану героям. Звiдси вирушає молодь на екскурсiї та у походи мiсцями запеклих боїв з ворогом у липнi-вереснi 1941 року.

Як вiдомо з iсторiї, у планах гiтлерiвцiв столиця України посiдала особливе мiсце. Вони навiть призначали на 8 серпня парад на Хрещатику. Та пiдступним планам фашистiв здiйснитися не судилося.

Є у Голосiївському лiсi пам’ятний камiнь, на якому викарбуванi такi слова: «Тут у серпнi 1941 року на пiдступах до Києва радянськi

вiйська i загони народного ополчення зупинили нiмецько-фашистсь ких загарбникiв «. Кожен клаптик цiєї землi политий кров’ю радянських людей.

У студентському мiстечку палає Вiчний вогонь меморiалу героїчним захисникам Києва. У центрi його — постать юнака з колоссям i гвинтiв кою за плечем. Праобразом для скульптури став студент агрохiмiчного факультету Микола Скиба, який загинув у бою з фашистами.

Чарiвний у мереживi молодої зеленi Голосiївський лiс. Як же вирiс, як розправив свої могутнi крила пiд мирним небом стародавнiй, але вiчно юний Київ — мiсто-герой, мiсто-трудiвник.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Твiр-розповiдь. Голосiївський парк. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2019 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru