Твір по картині І. Шевандроновой «У сільській бібліотеці»

Твір розміщено в Шкільні твори для 4 класу від Tvir в Среда 9 марта

Картина І. Шевандроновой «У сільській бібліотеці» відкриває перед нами куточок невеликої сільської бібліотеки. Весело потріскують дрова, поширюючи тепло. Тут затишно і тепло, а за вікном видно засніжена сільська вулиця, хати з пухнастими білими шапками зі снігу, холодне зимове небо.

У бібліотеці зібралися хлопці. Видно, що це їхнє улюблене місце збору, все їм тут звично і знайомо. Одні чекають, коли їм видадуть нові книги, інші, вже отримавши цікаву книгу, тут же з цікавістю розглядають барвисті картинки. Ось двоє хлопчиків. Художниця не показує їх осіб, але по тому, як витягнулася шия молодшого і задерикувато нашорошив вухо старої шапки іншого, старший, ми бачимо, як вони захоплені новою книгою. Біля вікна з журналом прилаштувалася акуратна школярка.

Але головними героями картини, безумовно, є великоока дівчинка в хусточці і її братик, що привалило до бар’єра своєї рум’яної щічкою. Діти з цікавістю розглядають навколишнє оточення. У їх очах такий інтерес і очікування «чуда», що мимоволі переймаєшся до них симпатією.

Картина оповідає про нову світлого життя сільської дітвори, про те, що книги міцно увійшли в їх життя і стали необхідністю.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Твір по картині І. Шевандроновой «У сільській бібліотеці». Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru