Твір по байці Лафонтена «зачумлені звірі»

Твір розміщено в Твір з літератури 4 клас від Tvir в Воскресенье 13 февраля

Розмірковуючи над байкою французького письменника, я вирішив схожу ситуацію знайти в сучасному житті. Був собі будинок культури. Десятиліттями в ньому працювала бібліотека, гуртки художньої самодіяльності — танців, театральні, музичні; були якісь секції. Але ось будинок культури збіднів. Завод, якому належить приміщення, став банкротом і вирішив будинок культури продати. Новий господар виявився швидко. Процвітаюча фірма, купуючи будинок, обіцяла, що і в перебудованому приміщенні знайдеться місце і бібліотеці, і творчим колективам. Незабаром будинок було не впізнати. Він привертав увагу сучасними вікнами, незвичайною обробкою фасаду. Зовнішньому оформленню не поступався і інтер’єр кімнат. Власне, це були вже не кімнати, а торговельні зали сучасного супермаркету.

Виявилося, що бібліотеці місця не виявилося, Як, врешті-решт, і гурткам, і секціях. Коли жителі мікрорайону нагадали новим господарям про їх обіцянку турбуватися про культуру, тих відповіли, що вони зробили навіть більше, ніж усі очікували. Що краще: бібліотека в обшарпаний будинку або розкішне приміщення? Нехай і без бібліотеки, але таке, що буде приносити більший прибуток, частина якого надходить до місцевого бюджету. Отже, виходить, воно працює і на розвиток культури в цілому. Нібито все логічно. Нові господарі, дійсно, роблять внесок у розвиток культури, але разом з тим вони самі живуть у достатку, до конкретної бібліотеці ім байдуже, а те, що діти тепер більшу частину вільного часу проводять на вулиці, — це проблема їхніх батьків. Це що — маєш гроші, то можеш поступитися словом?

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Твір по байці Лафонтена «зачумлені звірі». Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2019 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru