Твір-опис трудових процесів

Твір розміщено в Початкові класи. 1-3 клас від Tvir в Среда 1 декабря

Виготовлення штучних квітів. Щоб зробити штучну квітку, листочки і стебельце до неї, потрібні ножиці, нитки, добре накрохмалена тканина, дріт, клей. Спочатку загостреним олівцем наносимо на тканину контури квітки. Вирізаємо її так, щоб не було видно, позначки олівцем. Стебельце квітки з дроту обмотуємо зеленими нитками, її середину робимо також із ниток, прикріпивши їх до дроту. Потім послідовно нанизуємо пелюстки на дріт, склеюючи одну до одної.

Контури листочків за допомогою олівця наносимо на тканину, вирізаємо і клеїмо до дроту. Коли квіти готові, складаємо букети. Мені дуже подобається виконувати цю цікаву й захоплюючу роботу.

Складання тексту за серією малюнків та планом.
План
1. Що надумала лисичка?
2. Хто став їй на перешкоді?
3. Що змушена була зробити лисичка?
4. Як покарали її собачки?

Як лисичка сама себе перехитрила
Була собі лисичка. Дуже хитра та жадібна. Щодня вона ходила курочок красти.
Одного разу побачили її собаки й кинулися до рудої. Вона щодуху пустилася тікати, та собаки погналися за нею й схопили за хвіст. Лисичка вирвалася й сховалася у свою нору.
Не стала руда ховати тільки свій хвіст. Коли лисичка втікала, він їй заважав. То за траву чіплявся, то за кущик. От і встигли собаки схопити лисичку за хвіст. Зостався він у собак.
Залишилася лисичка без хвоста. Нічим тепер сліди замітати. Та й курочок красти стало небезпечно — собаки їх стережуть.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Твір-опис трудових процесів. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2021 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru