Твір-опис процесу праці Моє улюблене заняття

Твір розміщено в Стислі твори для молодших класів від Tvir в Пятница 30 октября

Я дуже люблю квіти. Вирощую їх на підвіконні, на балконі, у квітнику. Складання букетів і композицій — моє улюблене заняття. Квіти для букета бажано зрізати вранці. Красолю, чорнобривці, запашний горошок чи незабудки ставлю в низеньку керамічну вазу, що має вкладиші з дірочками. Гладіолуси, лілії, жоржини — у важку високу скляну вазу, щоб букет, бува, не перекинувся. Минулого тижня на мій. день народження однокласники подарували мені чудові троянди. Поки я принесла їх додому, вони трохи прив’яли. Щоб відсвіжити квіти, я їх повністю занурила в холодну воду. Для троянд я взяла високу кришталеву вазу з відстояною водою (хлорована вода з крану шкодить рослинам). Під водою зірвала з троянд нижні листочки, обрізала стебла і швиденько занурила у вазу з водою. Щоб квіти були довше свіжими, до води додала чайну ложечку-цукру. До троянд добавила тендітну гілочку аспарагуса — і букет став ще святковіший, привабливіший.

Мої троянди і досі почувають себе добре!

 

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Твір-опис процесу праці Моє улюблене заняття. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет »

  Нові твори

  Чому б Вам не залишити свій комертар?

  Ви не можете відправити коментар анонімно зареєструйтесь будь ласка.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2018 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru