Твір-опис приміщення Наша квартира

Твір розміщено в Шкільний твір-роздум і твір-опис від Tvir в Пятница 30 октября

Ми живемо у великому новому будинку на восьмому поверсі. Переїхали сюди нещодавно, але вже звикли до нового помешкання: воно набагато краще від старого. Коли входиш до квартири, опиняєшся у великому і просторому передпокої. Біля однієї стінки стоїть шафа і вішалка, біля другої — тумба, а над нею висить дзеркало. Тут же поруч двері до кухні і вітальні, а з іншого боку, праворуч, вхід до нашої кімнати і спальні батьків. Дитяча кімната в нас простора і світла, є вихід на лоджію. Хазяйнуємо в дитячій кімнаті ми з братиком удвох. Отож там стоїть два діжка: моє і Іллюшине. Лівий куток займає шафа для білизни, шафа для іграшок та книжок. У нас, до речі, чудова дитяча бібліотека, зібрані найкращі і найцікавіші книжки. Біля стіни, праворуч, стоїть письмовий стіл з книжковими поличками і тумба для магнітофона та телевізора. За письмовим столом я роблю уроки, малюю; відверто кажучи, він має не завжди охайний вигляд, тому мама іноді сердиться на мене.

На книжкових поличках стоять підручники та книжки із серії «Дитяча енциклопедія», які я час від часу люблю переглядати. Серед книжок є трохи вільного місця, і я влаштував куточок на згадку про поїздку до моря. Там у мене невеличкі красиві камінчики, знайдені в горах, гірський очерет, морські черепашки, листя різних рослин із Нікітського ботанічного саду. Все це цікаво розташовано, і кожного ранку, розплющивши очі, я бачу цю красу, яка нагадує, що літо незабаром знов повернеться, і я з батьками і братиком поїду до ласкавого моря.

Ще в нас у кімнаті багато іграшок, але я їх подарував Іллюшці, який ніяк не звикне до того, що їх треба прибирати. Вітальня і кухня — звичайнісінькі. Тепер ви уявляєте, як виглядає наше помешкання. Приходьте — і побачите, як у нас чисто і затишно.

 

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Твір-опис приміщення Наша квартира. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет »

  Нові твори

  Чому б Вам не залишити свій комертар?

  Ви не можете відправити коментар анонімно зареєструйтесь будь ласка.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru