Твір-лист (зразки)

Твір розміщено в Шкільні твори для 4 класу від Tvir в Суббота 19 февраля

Привіт, Володя! ( твір-лист). Нарешті одержав від тебе лист і довідався, як ти проводиш канікули. Я теж багато читаю. Востаннє я прочитав те оповідання, що ти мені радив, — «Рыцарь вася» Б. Васильєва. Ти просиш написати, чи сподобався він мені, Не те слово! Він захопив і вразив мене. Мені здається, що це оповідання про те, що навіть самий звичайний хлопчик може бути лицарем. Для цього йому не потрібно славетне ім’я й дзвінка збруя. У Васі є саме головне — доброта, шляхетність і безкорисливість. Знаєш, я вже кілька днів ходжу під враженням цього оповідання, тому більше сьогодні ні про що писати не хочеться. Напиши, будь ласка, згодний ти з моєю думкою про оповідання або думаєш по-іншому. Чекаю відповіді. Ігор.

Здраствуй, Ілля! ( твір-лист). Учора одержав твій лист і прочитав, що ти вважаєш заняття спортом марною витратою часу. Я не тільки не згодний з тобою,, але й не розумію тебе. Як можна жити без спорту! Я не представляю людину, що жодного разу не ставала на лижі, не ковзався або не грав у футбол. Спорт — це приголомшлива річ. Він допомагає бути веселим, бадьорим і життєрадісним, Яке величезне задоволення я одержую від лижної прогулянки або гри в баскетбол. Спорт — не тільки перемоги, рекорди й поразки. Спорт — це відмінний відпочинок. Незабаром наступить зима й принесе із собою безліч розваг: ковзани, хокей, лижі, санки! Якби їх не було, то життя було б дуже нудною. Я увесь час говорив про спорт, як про розвагу, не говорячи про інші його переваги. Він допомагає стати сильним, добрим, загартовує фізично й духовно. Я думаю, що ти зрозумієш, як важливий у нашім житті спорт, і ми незабаром зустрінемося з тобою на фізкультурній площадці або ковзанці. Чекаю з нетерпінням твого листа. Твій друг Максим.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Твір-лист (зразки). Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru