Тема твору З чого починається батьківщина

Твір розміщено в Твори на морально-етичні теми від Tvir в Понедельник 28 февраля

День у день, ось уже вісім років, мене проводжає до школи і зустрічає після занять бабуся. Звуть її Анастасія Леонтіївна. Це мати мого батька. До виходу на пенсію вона працювала вихователькою в дитячому садку. Бабуся вміє малювати, ліпити з пластиліну, а ще вона вишивати: шиє, вишиває. Як каже моя матуся, на Анастасії Леонтіївні тримається наш будинок. А готує обід — пальчики оближеш! Моїх друзів-восьмикласників вже давно ніхто в школу не проводжає і тим більше не зустрічає зі школи. Одного разу хтось з однокласників кинув на мою адресу: «Мамин синок!» Я не образився, але виправив: «Бабусин онук». Мені з бабусею цікаво. Поки ми йдемо в школу або повертаємося додому, вона розповідає новини; почуті по радіо або прочитані в газеті, згадує курйозні історії з життя нашої сім’ї і своєї. Отже, ми з бабусею друзі.

Так само дбайливо, любовно, бабуся опікується моїми батьками. «І що ми, діти? — Жартує батько. — Не мало тобі турбот з нашим Дмитриком? »« Якщо це і турботи, то приємні! », — Зазвичай відповідає бабуся. Одного разу після обіду зарядив сильний дощ, а мати, як на зло, пішла на роботу без парасольки. Бабуся бідкалася: як же Аллочка (моя мати) добереться додому! Дивлюся — бабуся почала збиратися. На моє запитання, куди можна йти в таку погоду, пояснила: «Піду зустрічати Аллочка і прихоплю для неї парасолька …»

Якось я вийшов зі школи і не побачив на звичному місці свою бабусю. Трошки почекавши, я відправився додому. Там я дізнався сумну новину: бабусю забрала з серцевим нападом «швидка». Ми по черзі чергували в палаті у бабусі, а батько, який ніколи яєчні собі не підсмажить, раптом спеціально для бабусі приготував якесь особливе яблучне пюре. Рецепт вичитав у календарі «Здоров’я». «Кажуть, людям з хворим серцем яблука корисні», — пояснив він бабусі. Минув час, бабусю виписали, і ось ми знову йдемо з нею звичайним маршрутом. «Як добре, Діма, що у нас така дружна сім’я. Будь-яке лихо подолаємо разом, — сказала бабуся. — Якби всі родини були такими міцними, у нас була б країна щасливих людей. Тепер ти зрозумів, Діма, з чого починається Батьківщина? З міцної сім’ї, де кожен турбується одне про одного ».

 

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Тема твору З чого починається батьківщина. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2021 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru