Стислий письмовий переказ казки «Хатка в березовому лісі» за поданим планом і словником

Твір розміщено в Початкові класи. 1-3 клас від Tvir в Вторник 30 ноября

План
1. Хатина в лісі та її мешканці.
2. Наміри вовка та вовчиці.
3. Доброта та дружба перемагають.
Словник: давно-давно, коник, цапок, Рябко, дружно, страшний вовк, заховав, побудували, знайшов, розправилися, непереможні.

Хатка в березовому лісі Казка
Колись давно-давно жили біля лісу дідусь та бабуся. У них були коник, півень, цапок, баран, кізочка та песик Рябко.
Жили всі дружно, разом працювали, були веселі та щасливі. Та ось із лісу прийшов страшний вовк і вовчиця. Вони вимагали в дідуся курей. Тоді дідусь заховав своїх друзів далеко в лісі.

Побудували вони собі хатку та й жили в ній. Але вовчисько й там знайшов їх. Тварини гуртом відбилися від страшного лиха. Спочатку вони розправилися з вовком, а потім і з вовчицею. Дружно живе це веселе працьовите товариство в лісі й дотепер. Адже добро та дружба — непереможні.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Стислий письмовий переказ казки «Хатка в березовому лісі» за поданим планом і словником. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2021 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru