Система уроків вивчення роману Крістофа Рансмайра «Останній світ» Урок перший

Розміщено від Tvir в Понедельник 24 мая

-        Яким постає Август на сторінках роману? «Імператор і герой світу» — типовий деспот, втішається усвідомленням своєї влади, годинами спог даючи її уособлення — Носорога. Поет для нього «промовець під восьмим номером». Він байдужий до м тецтва, адже «…хто має владу й силу, той книжок читає». Картину дійсності для Августа формує «о рат».

-        Яким увійшов в історію Октавіан Август? Октавіан Август зробив літературу частиною о жавної ідеологи. Цей час називають «золотим вікс римської літератури. Та Овідій не оспівував владу, а г му Октавіан Август відправив непокірного поета в Том

-        Для чого, на ваш погляд, К.Рансмайр порушує їсти Щоб створити фантастичну реальність і показати реально історичг конфлікт Митця з владою. Виступ Овідія Назона про и рашиний народ» (мрія кожного диктатора) має яскрс виражений антитоталітарний характер. Цікавий фа-коли роман «Останній світ», ще не перекладений . мунською мовою, потрапив до німецькомовних посел-Румунії, цензура режиму Чаушеску його заборонила, переконливо К.Рансмайр зобразив тоталітарний режимі)

-        Яка роль Овідія в житті Риму (IV розділ)? Зачитати думки Котти в карнавальну ніч.

IV.       Підсумок уроку.

Пошуки зниклого поета та його книги у романі К.Ран-смайра перетворились на цікаву розповідь про долю Митця. Читач не бачить живого поета, але його присутність відчуває. Чим закінчаться пошуки, дізнаємось на наступному уроці.

V.        Домашнє завдання. I група готує повідомлення на тему «Герої Овідія — жителі міста Томи». (Як «матеріалізуються» «Метаморфози» Овідія у романі.)

 

Сторінка: 1 2Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
2009-2021 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru