Роб Рой характеристика образу Джарви Нікола

Твір розміщено в Твори з зарубіжної літератури від Tvir в Вторник 19 января

Джарви Нікол — шотландський купець і фінансист, що має контору на Соляному ринку в Глазго і пов’язаний діловими стосунками з торговою фірмою батька оповідача, Френка Осбальдистона; олдермен, т. е. старший радник Міської ради Глазго, доводиться далеким родичем Роб Рию, іменує його кузеном. Починав кар’єру в ткацькій майстерні, хазяїном якої згодом став, але потім продав її, вирішивши займатися виключно комерцією і торгівлею.

Патріот Шотландії і відмінний знавець історії свого краю, він в той же час прибічник унії королівств(по якій Шотландія втратила свій трон і парламент) і неухильного виконання британських законів, які сприймає як інструмент встановлення і збереження справедливості.

Стверджує, що не любить англійців, хоча охоче вступає з ними у партнерські відносини, — зрозуміло, взаємовигідні і на основі повної рівності, — і навіть допомагає у біді, благодіючи від глибини серця : «Мені подобається, коли людина приходить на допомогу своїм друзям в скрутну хвилину, — я і сам так поступаю».

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Роб Рой характеристика образу Джарви Нікола. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru