Прапор

Твір розміщено в Твори з зарубіжної літератури від Tvir в Пятница 2 октября

Кожен народ має свою символіку. Україну не можна уявити без верби, калини, золоточубого соняшника, лелеки на обійсті, біленької хатини під солом’яною стріхою, хрещатого барвінка — народних символів.

Після проголошення незалежності нашої країни ми повернулися і до давнього національного символу — блакитно-жовтого прапора. Яка ж історія прапора?

Українське жовто-блакитне колірне сполучення походить від гербів Галицько-Волинського князівства — золотого лева на синьому полі (XIII ст.).

Під час визвольної боротьби під проводом Богдана Хмельницького у 1648—1654 роках козаки також мали синьо-жовті корогви.

У 1918 році після проголошення Української Народної Республіки державним прапором став саме блакитно-жовтий стяг.

І тепер під час проведення урочистостей, спортивних змагань майорить наш прапор, символізуючи мир та багатство України, яка була колись житницею Європи. У блакитно-жовтому прапорі втілені віковічні прагнення українського народу до миру, праці, краси рідної землі.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Прапор. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2018 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru