Подарунни для наших матусь (опис процесу праці)

Твір розміщено в Твори з російської літератури від Tvir в Суббота 30 января

Ми з Кареном Пасічним, моїм другом, вирішили здивувати наших матусь і по­дарувати не куповані подарунки, а зроблені своїми руками.

В одному з журналів вичитали, що вдома можна виготовити бурштин. Ось цей самий бурштин і стане святковим сюрпризом для моєї і його мам.

Карен приніс оргскло, деякі інструменти, необхідні для виготовлення бурш­тину. А я. як і радив автор статті, роздобув спеціальну смолу, якою користуються моделісти для склеювання деталей.

Ми сіли до столу і почали чаклувати.

Підігрітим металевим стрижнем видавили в оргсклі форму майбутнього бурш­тинового камінчика. Коли оргскло охолонуло, форму зсередини змазали гліцери­ном — це така сиропоподібна безбарвна рідина. Потім розпочали роботу зі смо­лою. Ми її ретельно перемішали, додали до неї спеціальну речовину, щоб вона затвердіда. Приготовлену масу залили у форму в оргсклі. А ще додали кілька кра­пель води і тонкою металевою спицею ще раз перемішали смолу.

Минув деякий час, і ми побачили у смолі, що стала твердою, неповторний бурштиновий малюнок. Він утворився поєднанням води зі смолою. Штучний бурштин ми витягли з форми, зачистили тонким наждачним папером, а потім ще й відполірували особливою пастою. Так ми зробили по одному бурштиновому ка­мінчику нашим матусям.

— Ото здивуються! — радів Карен.

Давай не признаємося, що це зробили ми, — запропонував я. Егробудна

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Подарунни для наших матусь (опис процесу праці). Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru