Письмовий твір за картиною І. Куїнджі «Березовий гай»

Твір розміщено в Початкові класи. 1-3 клас від Tvir в Вторник 30 ноября

І. Куїнджі (1842-1910) народився в Україні в м. Маріуполі в незаможній грецькій родині. Він рано осиротів і в одинадцять років пішов заробляти собі на хліб. Працював у хлібо-торговця, у підрядника, пізніше став ретушером. Прізвище Куїнджі означає «золотих справ майстер». Певний час Ку-інджі набував досвіду в майстерні Айвазовського. На початку 70-х років він жив у Петербурзі й навчався в Академії Мистецтв.

Березовий гай Твір

Пейзаж насичений динамікою повного життя. Коли дивишся на картину, виникає враження, ніби в літній час, у сонячний день, пробравшись через кущі, ми опинилися на широкій галявині. Перша половина дня, ранкова свіжість роси. Могутні, осяяні світлом стовбури беріз на залитій сонцем галявині, затемнений гай. У всьому контрасти: покритий тінню гай і світло-блакитне небо, темна вода струмочка і світла ряска біля його берегів. Приваблює свіжістю, прохолодою лісове джерело. Слідом за течією джерела погляд переноситься на залиту сонцем галявину, яка ховається в темно-зеленому лісі.

Картина оспівує радість життя. Сонце — символ життя — несе живильну силу землі.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Письмовий твір за картиною І. Куїнджі «Березовий гай». Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2021 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru