Tvori.com.ua » Статьи

Добро пожаловать Guest

Поиск:

Tvori.com.ua » Статьи » Articles » Професійний адвокат (Київ): що потрібно знати, щоб знайти?

Професійний адвокат (Київ): що потрібно знати, щоб знайти?

by: mediagroup
Просмотров: 167
Кол-во слов: 1987
Дата: 04.10.16 Time: 15:53.

Коли приходить біда і потрібна професійна допомога адвоката, багато людей губляться і не знають, де і як такого знайти. По-перше, необхідно розуміти, що між поняттями адвокат (Київ) і юрист є багато відмінностей. Адвокатом називають фізичну особу з вищою освітою в юридичній сфері, яка має не менш ніж дворічний стаж роботи за фахом і пройшла стажування в адвокатурі. Він здає спеціальний іспит, щоб отримати свідоцтво на заняття адвокатською діяльністю та приймає особливу присягу. Юрист ж – це просто фізична особа з юридичною освітою. По-друге, будь-який адвокат повинен зберігати адвокатську таємницю.

Що робити, щоб вибрати кращого?

Як можна зрозуміти з вищенаписанного, краще всього довірити рішення своєї проблеми все ж адвокату, але і тут не варто розслаблятися. Щоб знайти кращого адвоката, необхідно пам'ятати про деякі важливі правила:

  1. Перевірте послужний список адвоката. Дуже важливо, щоб він працював у досить відомих фірмах або в молодих, але гідних компаніях.
  2. Порівняйте його досвід у тій сфері, в якій у вас виникла проблема. Можливо, цей адвокат вже проводив подібні справи. Дізнайтеся, як вони закінчилися для клієнта.
  3. Поговоріть з адвокатом. Дуже важливо, щоб він чітко, ясно і лаконічно викладав свої думки. Також прослідкуйте, щоб він міг вільно розмовляти державною мовою. Це можна пояснити тим фактом, що судові справи, як правило, ведуться українською.
  4. Не довіряйте тим, хто починає відразу ж вам дуже багато обіцяти. Найчастіше такі адвокати виявляються шахраями, які нічого не можуть дати своєму клієнту.
  5. Попросіть, щоб адвокат виклав деякі свої думки з приводу справи.
  6. Пам'ятайте, що дійсно хороший адвокат завжди досить дорогий. Але вам же краще отримати якісну правову допомогу. Звичайно, навіть у дорогій фірмі ви можете не отримати того результату, який очікували, але дешеві адвокати точно не знайдуть позитивного для свого клієнта рішення.
  7. Зверніть увагу на зовнішній вигляд людини. Адвокат повинен виглядати презентабельно і престижно у суді.
  8. Не варто слухати знайомих, якщо тільки вони самі не є юристами. Як правило, обиватель не може коректно оцінити можливості адвоката.

Якщо вам потрібна допомога професійного адвоката в Києві, зверніться в компанію http://regserv.biz. Тут працюють справжні знавці своєї справи, які радо вам допоможуть. Вони готові Вас вислухати з 8 ранку і до 8 вечора, з понеділка по суботу. А якщо домовитесь заздалегідь - то і у будь-який час та місці, де Ви захочете!

Об авторе:

Mediagroup


Рейтинг: 0.0