Недостача

Твір розміщено в Зразки шкільних творчих робіт від Tvir в Понедельник 10 ноября

Проте чи все чарівні казки розпочинаються з біди. Іноді біді відповідає якась ситуація, коли він чогось бракує, бракує. Ефект виходить хоча б, що й за викраденні. Герой, наприклад, вирушає шукати собі наречену. У цьому шляху це може чекати таку ж пригоди, коли б він пішов за викраденої царівною. Викраденим предметів відповідають будь-які дивини чи чарівні предмети, яких ще замало на початку казки.

Приміром, старий цар хворий («очима став бідним»). Він посилає сина за молодиль-ными яблуками і живий водою. Інакше кажучи, недостача, нестача є морфологічний еквівалент викрадення. Та розпочинається чи казка з біди чи з недостачі, потрібно, щоб ця біда чи недостача було доведено до свідомості героя.

У таких випадках цар кличе клич. «Клікнув цар клич, не забажає хто розшукати царицю?». При недостачу цьому відповідає момент розуміння цієї недостачі. Живе сім’я спокійно, і вже раптом виявляється, що немає. Інколи це недостача зовні нічим не мотивується (Три сина.

«Ось надумали батько й мати їх женити»), іноді ж вводиться мотивування усвідомлення її: цього служить, наприклад, заборонений прикомірок, у якому герой бачить портрет красуні: він вирушає її шукати. Ми, в такий спосіб, що у типовою чарівну казку вся зав’язка зводиться до того що, щоб відправити героя з дому. Підбиваючи підсумки, ми можемо сказати, що зав’язка складається з будь-яких елементів, подготавливающих біду (тимчасова відсутність, заборона реклами та порушення), з відерця самій біди чи відповідної їй недостачі, з прохань про допомогу чи відсилання героя, чи прагнення самого героя надати протидія. Він просить його відпустити, просить благословення тощо. буд.

І, нарешті, герой вирушає з дому.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Недостача. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru