Найвидатніший єврейський Письменник — Шолом-Алейхем

Твір розміщено в Твір з літератури 8 клас від Tvir в Среда 1 июня

В 1894 році він написав «Якнегоз», вголовній ролі яких були єврейські товстосуми. Після «Якнегоза» він нічого не писав напротязі 5 років. Лише в 1899 році з’явилась його одноактна комедія «Поздоровляємо!». В 1903 році він написав «Розбрід». В ній відтворені широкі картини життя патріархальної єврейської сім’ї, її внутрішні розбіжності і конечний розпад. В 1905 році вона була поставлена на сцені Народного польського Театру, а потім й на сцені єврейського театру Муратова. Преса дала спектаклю високу оцінку. Шолом-Алейхем був дуже окрилений цією критикою і написав ще такі п’єси, як «Клад», «Люди» (1907), «Агенти», «Король пік» (1909-1911). Але вони не були поставлені на сцені. Шолом-Алейхем неодноразово брався за організацію єврейського театру, але, на жаль, театр так і не створився. В 1914 році він інсценізував «Тев’є-молочника», а в 1915 — «Кровавий жарт». Тев’є і по сьогоднішній день хвилює і радує читача і глядача.

ЛІТЕРАТУРА:

1. Шолом-Алейхем, Повісті і розповіді «Художня література», Москва, 1969

2. УРЕ том12 Київ, 1978

3. Зарубіжна література. 11 клас, Христоматія, Харків, «Торсінг», 2000

ПЛАН.

1. Біографія письменника:

А) смерть матері ;

Б) приватний вчитель у Лоєвих;

В) втрата всього свого капіталу;

Г) творча кар’єра;

Д) курорт Альбекс і його наслідки;

Е) останні роки життя.

2. Шолом-Алейхем — драматург.

Сторінка: 1 2

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Найвидатніший єврейський Письменник — Шолом-Алейхем . Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2021 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru