Моя улюблена вчителька (твip-опис зовнішності людини)

Твір розміщено в Твори з російської літератури від Tvir в Воскресенье 27 ноября

Надія Олександрівна викладає в нас історію.. Вперше вона прийшла до нашого класу минулого року. Тепер історія — мій улюблений предмет, а Надія Олександрівна — моя улюблена вчителька.

Вона середня на зріст, струнка, молода. У нашої вчительки світле волосся, і воно дуже дивно поєднується з темними очима, чорними бровами, чорними віями.

Надія Олександрівна — суворий і справедливий учитель. Вона не любить, коли хтось не зробив домашнього завдання або погано відповідає. її темні очі тоді ще більше темнішають, обличчя стає здивованим і суворим. Надія Олександрівна ніколи не кричить, вона взагалі не підвищує голосу. Проте навіть її тихе зауваження викликає сором і відчуття провини. Але яка буває у Надії Олександрівни лагідна і весела усмішка, коли вона слухає гарні відповіді своїх учнів на уроках! У цей час її очі трохи світлішають, вона тихо посміхається і хитає головою, наче погоджуючись із словами учня.

Найбільше мені подобається, коли Надія Олександрівна пояснює новий матеріал. Наш клас завмирає, слухаючи тихий, неквапливий голос вчительки. її цікава, яскрава розповідь переносить нас у минулі часи. Надія Олександрівна, не дивлячись, одним точним рухом торкається указкою карти. І ми бачимо, де сталися події, про які йде мова.

У Надії Олександрівни дуже красиві руки, з довгими тонкими пальцями. У розмові наша вчителька жестикулює. Мені здається, що її руки продовжують розповідь, доповнюють її, роблять ще цікавішою.

Надія Олександрівна є улюбленою вчителькою не тільки для мене, але і для інших моїх однокласників. Усі ми дуже зраділи, коли цього року Надія Олександрівна стала нашим класним керівником.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Моя улюблена вчителька (твip-опис зовнішності людини). Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru