Моя улюблена річка (за поезіями Миколи Вінграновського)

Твір розміщено в Шкільні твори для 5 класу від Tvir в Среда 1 декабря

На мою думку, улюблена річка має бути в кожної людини. Чому? Та саме тому, що наша Україна має дуже багато рік, річок і річечок. І кожен із нас живе біля однієї з них. Усім відомий, наприклад, велетень-красень Дніпро, красуня Десна. Моя ж улюблена річка — це Ворскла. Вона по-своєму красива, її плеса подекуди виблискують таким темним кольором, особливо попід верболозами, що здається, ніби там ховається сам Водяник.

Коли я буваю на гостинах у бабусі, то завжди з сусідськими хлопчаками бігаю на Ворсклу, особливо влітку.

Тому, коли я вперше прочитав вірш Миколи Вінграновського «…Сама собою річка ця тече», то відразу згадав свою улюблену Ворсклу, що біля бабусиного дому. Ось поет пише про свою улюблену річку, що вона — «Дніпра тихенька синя доня», а я б про свою Ворсклу сказав, що вона — «за старшу доньку у Дніпра». І я теж свою річку люблю, «як тата й маму і як мед люблю».

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Моя улюблена річка (за поезіями Миколи Вінграновського) . Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru