Моя сім’я

Твір розміщено в Твори з російської літератури від Tvir в Понедельник 24 марта

Моя сім’я — це тато, мама, брат Андрій і бабуся. Мама і тато багато працюють, і тому я дуже ціную години, коли ми буваємо разом. Вони намагаються виділити час, щоб поспілкуватися зі мною і Андрієм. Тоді ми йдемо до лісу або в парк, а влітку — до річки або водосховища. Найбільш мені подобається, коли ми їдемо на кілька днів порибалити. Я, брат і тато рибалимо, а мама готує чудову юшку. Але рибу чистимо ми, бо справжній рибалка повинен сам приготувати рибу: тільки тоді вона дуже смачна. Ще мені подобається допомагати татові ремонтувати техніку. Здається, він усе вміє робити своїми руками. І ми з братом залюбки допомагаємо йому і навчаємося того, що вміє тато. Мама дуже радіє, коли нам з братом вдається щось відремонтувати своїми руками. Тоді її ласкаві очі стають радісними, і вона, мабуть, нами пишається. Іноді ми з братом змагаємося, хто краще зробить якусь річ. Частенько такі змагання закінчуються тусаниною, бо кожному з нас хочеться перемогти. Але я дуже радий, що в мене є брат. Він старший за мене, і коли у мене щось не виходить, брат допомагає. І взагалі, без нього було б нудно. А ще з нами живе бабуся. Це вона пече нам смачні пиріжки, це її невтомні руки пришивають нам ґудзики, лагодять одяг. Сім’я у мене невелика, і всіх членів своєї родини я дуже люблю.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Моя сім’я. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru