Моя рідна вулиця взимку III варіант

Твір розміщено в Твори з російської літератури від Tvir в Воскресенье 27 апреля

Нарешті і до нашого міста прибула на білих конях зима. Випав білий пухнастий сніг і закрив собою все: землю, дороги, тротуари, одягнув дерева і кущі в теплі шуби.

Білі коні зими… Де пролинуть вони,

Там земля у снігах голубіє…

Я вийшов на вулицю і не впізнав її. Тільки вчора ввечері все навкруги було чорним і непривітним, а сьогодні вранці сніг так блищить на сонці, що аж очам боляче. Іду вулицею і по слідах на снігу бачу: ось собака пробіг, а он пташині сліди залишились на білому снігу. Калюжі замерзли, перетворившись на кришталеві озерця, в яких видно воду. Тихо на вулиці, усі звуки потонули в снігу.

І куди не глянеш оком, —

Біле все кругом,

Де змахне зима широким

Білим рукавом…

Моя вулиця гарна в будь-яку пору року. Але взимку вона стає якоюсь загадковою і чарівною. Дивишся на дерева — і здаються вони тобі казковими новорічними ялинками, які чекають зимових свят. Іноді вулицю так засипає снігом, що ми з сусідами змушені рити тунелі, щоб можна було вибратися із снігового полону.

Нам весело взимку, а от птахам — не дуже, тому ми піклуємось про них — підгодовуємо. На білій скатертині снігу яскраво виділяються червоні ягоди горобини. Дивлюсь, як галки скльовують їх довгими дзьобами. Хтось прикрасив ліхтариками найбільшу ялинку на нашій вулиці. Дружно чекаємо веселих свят.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Моя рідна вулиця взимку III варіант. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru