Моя подруга Пеппі Довга Панчоха (опис зовнішності героїні казки)

Розміщено від Tvir в Суббота 29 мая

Що б ви подумали, якби раптом побачили на вулиці дівчину-підлітка, на якій були б панчохи різного кольору? Ви скажете: нічого дивного немає, якщо йдеться про героїню казки Ліндгрен, шведської письменниці. Одну ногу Пеппі прикрашала чорна панчоха, другу — коричнева. Дивна дівчина, чи не так? На мою думку, нічого дивного немає. Дівчина вирішила здивувати оточуючих її людей і привернути до себе увагу. Уявіть собі: висока, струнка, у коротенькій сукні.  Теж незвичайна. Тут є елемент вигадки. На синю сукню Пеппі нашила  клаптик. Бракувало тканини — чому б не нашити клаптик? Хто сказав, що пеппі зіпсувала сукню? Навпаки, вийшло дуже модно, головне, Пеппі така сукня до вподоби.

 Які надзвичайні черевички на ногах у Пеппі! Чорного кольору, великі  на виріст, вони надавали дівчинці схожість із клоуном. Звісно, можна згадати що мати Пеппі померла, а батько зник. Відсутність уваги дорослих і позначилась на способі життя дівчини. Але ясно інше — Пеппі не хотілося б засмучувати своїх батьків. Вона вірила, що мати дивиться на неї з неба, а батько, може, й пощастить і йому, мабуть, не дуже приємно буде побачити доньку у такому диво-одязі. Так, Пеппі бажала виглядати по-своєму серед однолітків. У дівчини були друзі: конячка, яку вона носила на руках і яка мешкала у неї терасі, і мавпочка, кличка якої була несподіваною — пан Нільсон. До школи Пеппі не ходила — вона вважала, що там нецікаво. А коли все ж Шила побувати у школі, накоїла такого, що мало не було нікому: ні учням, вчительці.

Я подумала: а змогли би ми ось так, по-доброму, поставитися до Пеппі, як діти іколи, які бачили її витівки? Мабуть, так, бо Пеппі — дівчина непередбачена, не така, як інші. А з такими людьми завжди цікаво спілкуватися. А щодо витриваності — тут тільки терпіння допоможе, і Пеппі буде зразковою дівчиною.

 Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru