Моральна краса і духовна велич людини у кіноповісті О. Довженка ‘Зачарована Десна»

Твір розміщено в Твори з зарубіжної літератури від Tvir в Пятница 30 октября

1. Роздуми про слід людини в історії своєї батьківщини (з літами людина все частіше замислюється над тим, як вона прожила життя, що корисного зробила для людей, який слід залишила по собі):

А) спогади О. Довженка про край свого дитинства, дорогих серцю людей;

Б) спогади маленького Сашка.

2. Ставлення автора до людини праці:

А) спогади про діда («Любив дід гарну бесіду і добре слово», був людяним і працьовитим, мав хист до слова. Любив дід сонце, і сам випромінював сонячне тепло серця до всіх, кого знав);

Б) столітня прабаба Марусина (маленька, прудка, всевидюща; вона дня не могла прожити без прокльонів — це було її творчістю);

В) справжній красень — батько (з нього «можна б писати лицарів, богів», він натхненний, красивий, невтомний у праці);

Г) мати — невсипуща трудівниця Одарка Єрмолаївна (мати маленького Сашка, любила «саджати що-небудь у землю, щоб проізрастало»).

3. Затвердження прекрасного в житті (закоханий у рідний край, у працелюбний і красивий душею український народ, Довженко вважає обов’язком показати світові, що життя прекрасне).

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Моральна краса і духовна велич людини у кіноповісті О. Довженка ‘Зачарована Десна&#187. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru