Мої обереги

Твір розміщено в Шкільні твори для 4 класу від Tvir в Вторник 30 ноября

У кожної людини є свої обереги, які ще називають талісманами. Слово «оберіг» мені ближче, бо «талісман» походить з арабської мови й означає «щось таємниче, загадкове».

Які ж у мене є обереги? Я вважаю, що насамперед мене оберігає той хрестик, який мені дали під час хрещення. Хоча якщо добре поміркувати, то оберігає не сама символічна прикраса, а те, що я вірю в добро і в те, що воно повертається до мене, якщо я роблю щось хороше.

Ще в мене є оберіг, подарований мамою спеціально для школи. Це яскрава, малесенька, як мізинчик, лялька, виготовлена мамою з різнокольорових ниток. Я завжди беру її з собою до школи. І коли буває складна контрольна робота, я дістаю її та непомітно саджаю коло пенала. Тоді мені здається, що вона дивиться на мене крихітними оченятами-намистинками й посміхається:, ніби підтримує мене.

На мою думку, усі обереги й талісмани є чародійними доти, допоки людина вірить у їхню магічну силу, а не стане віри — не стане й захисної сили цих предметів.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Мої обереги. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru