Михайлик-семиліток сьогодні (за твором Антіна Лотоцького «Михайло-семиліток»)

Твір розміщено в Шкільні твори для 4 класу від Tvir в Вторник 30 ноября

Михайло-семиліток — казковий герой, мужній, відважний. Але мене вражає інше: мені важко уявити сьогодні дитину, яка б у сім років мала таку величезну любов до рідного краю. Та все ж таки я вірю в те, що вони існують — сучасні михайлики… Бо що для цього треба мати? Найперше — велику віру в себе, любов до рідної країни. А в цьому завжди є кому допомогти: тато з мамою, вчителі в школі, друзі-однодумці. Адже всім приємно, незалежно від національності, слухати гімн України, коли перемагає наш спортсмен! І тоді ми здаємося собі такими дружними та з’єднаними, бо то ж наш спортсмен переміг! Тож цей дух єдності треба підтримувати завжди, щоб люди пишалися тим, що вони з України.

Для мене таким сучасним Михайликом-семилітком є мій друг Олег. Він ніколи не дозволить собі кинути обгортку від цукерки десь у кущі, а коли побачить зламану гілку, то підв’яже її. А ще він відвідує спортивну секцію «Спас», де відроджують козацьке мистецтво бути і бійцем, і люблячим сином для рідної землі. Так що справжні сучасні михайлики-семилітки існують, треба тільки пильніше придивитися.        

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Михайлик-семиліток сьогодні (за твором Антіна Лотоцького «Михайло-семиліток») . Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru