Містична атмосфера в оповіданні Гофмана ‘Малюк Цахес на прізвисько Циннобер»

Твір розміщено в Твори з російської літератури від Tvir в Четверг 19 июня

1. Видатний німецький письменник-романтик, художник, музикант Ернст Теодор Амадей Гофман (живописність і музичність прози, романтична іронія, химерна вигадка і переконлива реальність).

2. Ставлення письменника до свого оповідання «Малюк Цахес» (щось значно більше, ніж гра романтичної фантазії; розкриття основної вади капіталістичного суспільства: один працює, а похвала, слава і гроші — іншому).

3. Головний персонаж оповідання — жалюгідна нікчема, потворний карлик Цахес (силою чарів отримує нагороди за заслуги інших, усі таланти інших приписуються йому, любов Кандіди переноситься на Цахеса, стає наближеним володаря-князя).

4. Зміст образів, створених Гофманом (огидний Цахес — суспільні відносини ще огидніші; князівство схоже на божевільню, люди — на одержимих, чиновництво тупе і раболіпне).

5. Протиставлення феї Розабельверде і чарівника Альпануса потворному князівству (Бальтазар одружується з коханою, Цахес втрачає чудодійні волоски і стає безсилим).

6. Підсумок казки — висновок з усієї творчості Гофмана (тупий, огидний світ можливо перебороти лише чарами і тільки у мріях ентузіастів).

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Містична атмосфера в оповіданні Гофмана ‘Малюк Цахес на прізвисько Циннобер&#187. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru