Мій улюблений твір мистецтва III варіант

Твір розміщено в Твори з російської літератури від Tvir в Вторник 10 ноября

Віктор Михайлович Васнецов — великий російський художник. Його картини переносять нас у світ народних казок, легенд, пісень, билин. Хто ж не знає його дивовижних картин про Івана-царевича та Олену Прекрасну, про чарівний килим, що летить над горами і морями?

Кому ж не відома картина, на якій сестричка Оленочка сумує за своїм братиком Іванком? Навколо сумної дівчинки і природа сумує. Опустили віти берізоньки у темну й холодну воду. По воді пливуть листочки, а Оленочка сидить біля самісінької води. Усе ніби пройняте настроєм дівчини — очікує чогось, і водночас тихе, задумливе. Хоча картина й сповнена темних кольорів, в очах Оленочки ми бачимо промінь надії. Завжди хочеться допомогти їй, втішити. А ще мене завжди цікавило, про що саме вона думає. Може, хоче придумати, як врятувати братика? А може, просто сумує за ним?

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Мій улюблений твір мистецтва III варіант. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru