Міф про Прометея та його відтворення в трагедії Есхіла ‘Прометей закутий»

Твір розміщено в Твори з російської літератури від Tvir в Четверг 5 февраля

I. Грецький драматург Есхіл — батько грецької трагедії (використання міфічних сюжетів; важлива роль міфів у житті стародавніх греків: відбиття у міфах уявлень про світ, його походження, розвиток, майбутнє; всі сподівання, прагнення, нездійсненні мрії, розуміння понять життя і смерті, людини і долі, зла і справедливості).

II. Прометей — улюблений міфічний герой Стародавньої Греції:

1. Характерні риси героя (благородне серце, справедливий, хоробрий, відданий людям; має хист передбачення).

2. Значення Прометея для розвитку людської цивілізації (навчив обробляти дерево й будувати житло, лічити, писати, визначати зірки, показав цілющі трави, скарби землі, запряг биків, привчив коней ходити запряженими, винайшов кораблі).

III. Розкриття етичної проблеми в образі Прометея (власна відповідальність за прийняте рішення; людина, яка не зраджує своєї долі; віра у можливості людини).

IV. Головна ідея твору (віра в прогрес та розвиток людства).

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Міф про Прометея та його відтворення в трагедії Есхіла ‘Прометей закутий&#187. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru