Матері не куняти, не заслужити (твір-мініатюра)

Твір розміщено в Твори з російської літератури від Tvir в Четверг 24 июля

Найближча людина для кожного — це його мати. Любов до матері закладена в нас самою природою. Мати допомагає нам робити перші кроки у житті, вона — і порятунок у скрутну хвилину, і допомога у нещасті, і радість у добрий час.

Матір не вибирають. її нам дає доля — єдину і неповторну у своїй любові. У когось мати старша, у когось — більш молода, вродлива чи не дуже, розумна, сприйнятлива до науки чи ні, але кожна мати красива своєю любов’ю, мудра у поводженні із дитиною. Любов до дочки чи сина робить її молодшою у душі. Кожна мати добра. У кожній жінці закладена інтуїтивна, рефлекторна любов до дитини.

У поводженні матері з дочкою чи сином — велика мудрість. Мати знає, що треба сказати, а що — ні. І! любов не знає меж. Кожна наша проблема — це і проблема матері. Кожна наша радість — це її радість, наше горе — її горе. Мати — неповторна у своїй красі, щира у своїй любові.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Матері не куняти, не заслужити (твір-мініатюра). Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru