Майстер і Маргарита характеристика образу Стьопи

Твір розміщено в Твори з російської літератури від Tvir в Четверг 21 апреля

Лиходіїв Степан Богданович(Стьопа) — директор театру Вар’єте; разом з Берліозом займає квартиру № 50 будинків № 302-бис по Садовій вулиці. Значення прізвища персонажа прозоре. Л. профессонально непридатний до виконання своїх обов’язків і проводить час в п’яних оргіях. Після появи в його квартирі Воланда зі свитою Л. покинутий в Ялту, звідки шле відчайдушні телеграми підлеглим — Римському і Варенухе. Впродовж двох діб Л. відсутній в Москві, потім повертається на літаку; на власне прохання Л. його поміщають «в надійну камеру». Провівши вісім днів в клініці Стравінського, Л. у результаті отримує «призначення на посаду завідувача великим гастрономічним магазином у Ростові».

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Майстер і Маргарита характеристика образу Стьопи. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru