Квітка-семикольорівка. Відгук про прочитану книгу з елементами переказу

Твір розміщено в Шкільні твори для 4 класу від Tvir в Суббота 19 февраля

Книги роблять наше життя яскравіше і цікавіше. А ще вони вчать нас любові, добру і сміливості. Одна з моїх улюблених книг — «Квітка-семикольорівка» Валентина Катаєва. У ній розповідається про дівчинку Женю, яка одного разу прожила дуже незвичайний день. Все почалося з того, що Женя на прохання мами пішла до магазину за бубликами. Дівчинка купила їх, але по дорозі всі бублики з’їв собака, за яким Женя чомусь погналася. Через якийсь час дівчинка зупинилася, і зрозуміла, що заблукала. Тут їй допомогла добра старенька, яка подарувала їй чарівну квітку з 7 пелюстками різного кольору. Ця квітка могла виконувати бажання. Варто було йльки вимовити:

Лети, лети пелюстка
Через захід на схід,
Через північ, через південь
Повертайся, зробивши круг.
Лише торкнешся ти землі
Бути по-моєму звели!

Женя спочатку погралася з 6 пелюстками, придумуючи різкі незвичайні бажання: негайно повернутися додому з бубликами; зробити цілою розбиту мамину вазу; злітати на Північний полюс і повернутися звідти додому; зібрати всі Ігдрашки світу, а потім повернути їх до магазинів. І лише сьома пелюстка допомогла хлопчикові Віті, з яким Женя познайомилася у дворі. Він кульгав, а пелюстка виконала бажання Жені: «Вели, щоб Вітя був здоровий!» І хлопчик видужав, а Женя зраділа і зрозуміла, що це і було найправильніше бажання. Адже з його допомогою Женя знайшла нового друга!

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Квітка-семикольорівка. Відгук про прочитану книгу з елементами переказу. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru