Краса народної пісні IV вapiaнт

Твір розміщено в Твори з російської літератури від Tvir в Четверг 3 декабря

Глибоко пізнати історію кожного народу, зрозуміти душу людини допомагає народна пісня. «Хто не зачарований нею, хто не згадує її, як своє чисте, прозоре дитинство, свою горду юність, своє бажання бути красивими і ніжними, сильними і хоробрими?» — писав про українську пісню великий митець О. Довженко.

Людина завжди прагнула до створення якоїсь системи передання досвіду від старшого покоління. Tакою системою стала усна народна творчість, у якій висвітлювалася вся історія роду, усі духовні пошуки і багатства людини, що виступали в художніх образах чи символах. Особливо цінною з цього погляду є народна пісня. Як відомо, протягом великого часу українські дослідники збирали й видавали зразки народних пісень. Цим вони довели, що українську пісенність треба глибоко вивчати. По-перше, тому, що пісня завжди мала велике значення в житті українців. Вона найяскравіше передає менталітет нашого народу, специфіку художнього мислення. Пісня супроводжує людину все її життя — від самої колиски. Коли на душі стає радісно чи її огортає сум, то лише в пісні можна вилити свої почуття.

Українська пісня завжди славилася надзвичайною красою, мелодійністю, природною вишуканістю, зачаровувала яскравими образами та порівняннями. Вона впливає на серця людей, пробуджує відчуття самосвідомості, приналежності до рідної країни, до української землі.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Краса народної пісні IV вapiaнт. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru