Коротка характеристика твору Макар Чудра Горького М

Твір розміщено в Остап Вишня (Губенко) від Tvir в Вторник 16 октября

Наприкінці 90-х років XIX століття читач було уражено появою трьох томів «Нарисів і оповідань» нового письменника — М. Горького. «Великий і оригінальний талант». — таке було загальне судження про нового письменника і його книги. Оповідання М. Горького «Макар Чудра» належить до ранніх романтичних добутків письменника.

Особливість композиції — оповідання в оповіданні. У центрі оповідання — романтичний герой, сильна, волелюбна самотня людина. Гіркий цінував у людях і у своїх героях прагнення до абсолютної волі, пристрасність, силу, красу, відвагу.

Дія оповідання відбувається в романтичному пейзажі Природа немов спостерігає за відносинами героїв і співпереживає ім. В основі оповідання лежить любовний конфлікт. Нерозв’язне протиріччя між двома початками в романтичному характері — любов’ю й гордістю — дозволяється смертю

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Коротка характеристика твору Макар Чудра Горького М. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru