Коротка характеристика твору ‘Борис Годунов» Пушкіна А. С

Твір розміщено в Твори з російської літератури від Tvir в Четверг 27 августа

«Борис Годунов» — драматичний твір, але його також можна назвати «епічною поемою в розмовній формі»(В. Г. Белинский). На першому плані — боротьба сильних осіб, які прагнуть досягти своєї мети — влади.

Трагедія написана під час посилання в Михайлівському(грудень 1824 — листопад 1825 р.), опублікована лише через п’ять років, а перша постановка відбулася тільки в 1870 р. Матеріали історичної хроніки А. С. Пушкін запозичив у Н. М. Карамзіна. Він талановито вдягнувся хроніку історичних подій мелодраматичною оболонкою, наситивши її сильними людськими образами і пристрастями(Лжедимитрий і Марина Мнишек, почуття Бориса Годунова до своїх дітей, відчуття провини за смерть царевича Димитрія); одночасно з’єднав хроніку з притчею(образ народу гіперболічний).

«Бориса Годунова» можна назвати яскравою картиною історії, описаної достовірно, з глибоким проникненням в психологію героїв. Одна з особливостей твору — відсутність позитивних і негативних героїв. Проблеми відповідальності, влади робить цю драму актуальною у всі часи.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Коротка характеристика твору ‘Борис Годунов» Пушкіна А. С. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2018 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru