Коротка характеристика добутку Шинель Гоголя Н. В

Твір розміщено в Остап Вишня (Губенко) від Tvir в Суббота 8 декабря

Головна тема — тема людського страждання. Гоголь відкрив для російської літератури образ «маленької людини». Тиличность героя й ситуації підкреслюється повторами: «в одному департаменті», «один чиновник». Гуманістичний пафос проявляється в тім, що героя супроводжує авторське співчуття: незважаючи на марність існування, на духовну й фізичну злиденність, вона заслуговує кращої частки, кращого відношення: «Я брат твій». Герой Гоголя реалізується за гранню життя: його примара наводить страх на городян, від яких він терпів при житті сваволя й безсердечність. Важливу роль грає в повісті Петербург: це не тільки місце дії, але й образ, що втілює сили зла, ворожі людині

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Коротка характеристика добутку Шинель Гоголя Н. В. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru