Колективне складання текстів описів художнього та офіційно-ділового стилів

Твір розміщено в Початкові класи. 1-3 клас від Tvir в Среда 1 декабря

Моя кімната. Опис в офіційно-діловому стилі. Кімната, у якій я вчу уроки, велика, квадратна. Біля вікна стоїть стіл. За дверима стоїть шафа, а біля стіни — ліжко. Над ліжком висить картина.

Опис у художньому стилі.
Кімната, у якій я вчу уроки, велика, простора і світла. Біля вікна стоїть стіл. Він накритий білою скатертиною. На столі — ваза з польовими квітами. За дверима стоїть дерев’яна шафа, а біля стіни — моє ліжко. Над ліжком висить моя улюблена картина.
Я дуже люблю свою кімнату. У ній тихо й затишно.

Твір-міркування за твердженням і доказом. Твердження. Птахи прикрашають нашу природу.

Доказ. У травні з небесної блакиті, з дерев і кущів линуть
радісні пташині голоси. Польовий жайворонок дзвіночком вітає народження нового дня. З ранку до пізнього вечора чути пташині серенади в парках, лісах, садах. Розсипається перлинами навкруги солов’їна пісня. Висновок. Бережіть птахів.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Колективне складання текстів описів художнього та офіційно-ділового стилів. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2021 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru