Ким би я хотiла стати в майбутньому

Твір розміщено в Шкільні твори на вільну тему від Tvir в Пятница 3 июня

Пiсля шкiльних рокiв ми станемо на порозi самостiйного життя. Настане час визначити свої уподобання й обрати одну з дорiг, на якiй би можна було б якнайповнiше себе реалiзувати.

Нелегко обирати фах. На сьогоднi налiчується близько чотирьох тисяч рiзноманiтних професiй. А треба обрати ту, яка приносила б людинi задоволення вiд працi i користь людям.

Я б хотiла присвятити своє життя людям: хочу стати лiкарем. Чому? Тому, що найбiльше диво i найдорожчий скарб у свiтi — це життя людини. Оберiгати здоров’я i життя людей — найблагороднiша справа.

Професiя лiкаря — одна з найдавнiших професiй на землi. Ще змалку пам’ятаю доброзичливих, лагiдних людей у бiлих халатах, що приходили менi на допомогу, коли я хворiла. Професiя лiкаря потребує пос-тiйного вдосконалення, великих знань, високої майстерностi; бо кожен час має свої «хвороби вiку». I, на жаль, цим хворобам немає кiнця.

Колись лiкарi навiть мрiяти не могли про пересадження певних органiв, а сьогоднi — це реальнiсть. Але, на жаль, людство зараз має такi хвороби, як СНIД i невiдомiекологiчнi захворювання. I знову лiкарi борються за здоров’я i життя людей.

Не останню роль у моєму виборi професiї вiдiграли лiтература та кiно. Лiкарi, медичнi сестри, санiтари перш за все турбувалися про життя iнших людей, виявляючи при цьому свою безстрашнiсть, мужнiсть, вмiння приймати правильнi професiйнi рiшення. Де ллється кров i гинуть люди, там першими на допомогу приходять медики.

Вiйни, екологiчнi та природнi катастрофи, аварiї несуть людям бiль, горе, смерть. Оперативна своєчасна допомога медикiв рятує життя людей, що потрапили в бiду.

У роздумах про своє майбутнє я звертаюсь саме до таких особистос тей, що раз i назавжди присягнулися словами клятви Гiпократа i не зрадили її, прагнули кожен мiрою своїх можливостей служити найгуманнiшiй справi на землi. Я прагну стати лiкарем, бо хочу турбуватися про здоров’я людей, продовжувати їхнiй вiк, вчасно рятувати їм життя, надаючи їм професiйну медичну допомогу.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Ким би я хотiла стати в майбутньому. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2019 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru