Геракл — уособлення сили, сміливості, вірності

Твір розміщено в Твори - Усна народна творчість від Tvir в Четверг 8 октября

Красуня Алкмена — дочка царя Мікен і дружина героя Амфітріона — була такою прекрасною, що навіть Зевс був вражений її вродою і якось з’явився до неї у подобі чоловіка. Коли Алкмена мала народити, Зевс радів з того, що один із близнят був його сином. Але царственна Гера, дружина громовержця, вирішила хитрощами позбавити сина Зевса влади і взяла у чоловіка клятву, що царем персеїдів буде той, хто народиться перший. Потім вона зробила все, щоб першим народився кволий, хворий Еврісфей. Щоб звільнитися з-під влади Еврісфея, син Зевса Геракл мав здійснити дванадцять подвигів. Гера ненавиділа Геракла з дня його народження. Ще коли він із братом-близнюком лежав у колисці, вона послала дві змії. Уночі, коли всі в будинку Алкмени спали, змії вповзли до кімнати. Вони вже обвилися навколо тіла немовляти, але Геракл схопив змій своїми маленькими рученятами і задушив їх.

Коли Амфітріон дізнався про цей випадок, то вирішив дати гідне виховання синові Зевса. Він найняв учителів, які вчили майбутнього героя читати, писати, співати та грати на музичних інструментах. Але Гераклу було цікавіше боротися, стріляти з лука, вчитися володіти зброєю. Якось учитель музики брат Орфея Лін ударив Геракла за лінощі. Розгніваний богатир схопив кіфару і вдарив нею учителя по голові. Не розрахувавши своєї сили, Геракл ненароком убив Ліна. Боячись, щоб не сталося ще чогось подібного, вітчим відправив його пасти стада в лісистий Кіферон. Геракл не дуже переймався, що змушений був жити в лісі. Він продовжував учитися військових вправ і перевершив усіх у майстерності. Люди дивувалися з велетенського зросту, сили і сміливості юнака. Якось він сам убив кіферонського лева, здер з нього шкуру і носив її на своїх могутніх плечах. Палицю Геракл і зробив собі з вирваного з коренем ясена.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Геракл — уособлення сили, сміливості, вірності . Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет »

  Нові твори

  Чому б Вам не залишити свій комертар?

  Ви не можете відправити коментар анонімно зареєструйтесь будь ласка.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2021 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru