Чого можна навчитися у Пеппі? («Пеппі Довгапанчоха»)

Твір розміщено в Твір з літератури 4 клас від Tvir в Воскресенье 5 декабря

Пеппі Довгапанчоха — дивовижна дівчинка. їй дев’ять років. Вона живе на околиці маленького містечка у віллі Хованка. Живе вона там сама-самісінька. Немає в неї ні мами, ні тата. І ця дівчинка вміє сама з усім справитися. Вона грається коли хоче, спить коли хоче, дбає про своїх мавпочку та коня. Томмі й Аніка завжди приходять до Пеппі в гості, бо дівчинка ніколи не сумує, вміє розвеселити себе та інших. Вона побувала разом із татом у різних країнах і вміє розповідати цікаві історії. Ще вона дарує своїм друзям подарунки та вміє бути пошуковцем. І стара бляшана банка, і іржава шпулька, і олівець перетворюються на якісь незвичайні речі, бо Пеппі вміє з усього зробити веселощі. Пеппі не переживає, що в неї різні панчохи. А ще вона рада, що в неї величезні черевики, бо можна вільно ворушити пальцями. З цією дівчинкою весело навіть тоді, коли вона спить: кладе ноги на подушку, а голову ховає під ковдру.

Може здатися, що Пеппі не казкова героїня, а звичайна дівчинка-бешкетниця, розбійниця. Але вона все ж таки казкова. Вона має величезну силу. Пеппі сама справилася з хлопцями, які її ображали, вона легко підіймає коня. Ще вона дуже добра й не дозволяє, щоб чоловік бив тварину. Пеппі бешкетна, але розумна й добра. Вона може бути справжнім другом.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Чого можна навчитися у Пеппі? («Пеппі Довгапанчоха»). Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2018 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru