Чи потрібний дядько Лоскотон сьогодні? (за твором Симоненка «Цар Плаксій і Лоскотон»)

Твір розміщено в Шкільні твори для 4 класу від Tvir в Вторник 30 ноября

 Звичайно, дядько Лоскотон потрібний у сьогоднішньому житті. Яким я його уявляю? Насамперед, життєрадісним, бо він вірить у добро, у те, що до всього треба ставитися по-доброму, чуйно. Багато є людей, які швидко втрачають віру у свої можливості, пасують перед труднощами і їм здається, що все подальше життя буде складним і безрадісним. Достатньо одного такого дядька Лос-котона, аби всі довкола нього повірили в себе, повірили, що разом треба докласти зусиль для здійснення кращого. Кожен по краплині — зробиться струмок, річка. А якщо такого дядька Лоскотона немає? Тоді треба кожному подумати про свою власну гідність, про те, що добрим світ стає тоді, коли ти по-доброму до нього ставишся. Проте, ніколи такого не було, щоб не з’являлися лідери, які вели за собою людей до якоїсь величної мети.

 Тому й сьогодні, особливо в шкільному, товаристві, завжди є свій Лоскотон, з яким легко й просто, який і захистить, і підтримає. Тож Лоскотони не переведуться на нашій землі.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Чи потрібний дядько Лоскотон сьогодні? (за твором Симоненка «Цар Плаксій і Лоскотон»). Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет

  Нові твори

  Извините, комментирование на данный момент закрыто.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2020 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru