Божевільна Євдокія відгук-твір

Твір розміщено в Початкові класи. 1-3 клас від Tvir в Суббота 10 октября

А. Олексин у повісті зачіпає одне з найважливіших моральних питань: про посередність і талант, про бездуховність, егоїстичність і добросердя. Оленька — дійсно обдарований, єдиний у сім’ї дитина. Але які б не були здатності, вони не виправдують егоїзму. Людина, з дитинства оточений любов’ю, увагою й розумінням, виростаючи, жадає від людей цих проявів за всяку ціну. Талановита людина завжди перебуває в центрі уваги, він виділяється із загальної маси, і злиття з нею найчастіше не відбувається. Проти «помітності» Оленьки бореться «божевільна Євдокія».

Вона прямолінійна й проста, і методи, якими вона користується у вихованні Оленьки, такі ж прості. «Божевільна Євдокія» бореться проти егоїзму. Вона вважає, що «даний від Бога талант заслоняє людину від навколишніх і це є основною причиною егоїзму». Спроба прищепити Оленько талант людяності тільки підсилює її егоїзм. Євдокія не намагається зрівняти талант із посередністю. Та й що значить посередність? Безталанна людина? Немає. Є подання про загальний рівень. Люди одержують його, і залежно від сприйнятливості й самореалізації можуть відкрити в собі здатності до поезії, фізиці, до добра, любові, чуйності. Виходить, що той-те-безталанний-те людей практично немає. Євдокія — не безталанна людина. Вона намагається зробити людей краще,   ніж  вони  є.  Інша справа,   як вона уявляє собі це «краще». Але саме це прагнення робить її не такий, як інші. Вона по-своєму талановита.

Сподобався твір? Збережи в закладках - » Божевільна Євдокія відгук-твір. Це не складно, зате не втратиш!

Рекомендую також наступні твори:

 • Нет подходящих публикаций

 • Комментариев нет »

  Нові твори

  Чому б Вам не залишити свій комертар?

  Ви не можете відправити коментар анонімно зареєструйтесь будь ласка.


  Стислі перекази творів письменників, готові домашні завдання з літератури. Скачати твори з української літератури безкоштовно.
  2009-2021 © Відмінник - шкільні твори з літератури. Дизайн студія. Керівник проекту Nikolayshuk Klavdiy. Зв'язок. Усі твори захищені.

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru